Historic Rally Club Finland ry

Pärehöylänpolku 25 D
03220 Tervalampi

Puheenjohtaja:               
Jari Ohrankämmen, puh. 050 568 8945, jari.ohrankammen(at)nordea.com                                                   

Hallituksen jäsenet 2022:  
Juha Ikonen, varapuheenjohtaja, puh. 050 574 4485, juha.p.ikonen(at)outlook.com                                                                                                                                
Reijo Rintala, tasanopeus-asiat, puh. 040 866 8895, reijo.rintala(at)pp3.inet.fi
Reijo Halonen, rallisprint-asiat, puh. 0500 623 241, reijo.o.halonen(at)outlook.com                       
Sami Tuominen, puh. 040 588 8028, sami.tuominen(at)saarijarvi.fi                                                   
Jukka Vihtalahti, puh. 040 586 9254, jukka.vihtalahti(at)gmail.com                                                     
Petri Helmikkala, nettisivut ja IT, puh. 040 641 8414, petri.helmikkala(at)gmail.com                                                  
Petri Fromholdt, puh. 040 567 0214 petri.fromholdt(at)gmail.com

Hallituksen varajäsenet 2022:
Janne Levänen, puh. 040 511 3055, janne.levanen1(at)gmail.com 
Onni Mustapuro, puh. 040 731 3149, info(at)mustaputki.fi

Viestintä ja yhdistyksen sihteeri:
Kikka Kuosmanen, puh. 040 580 4620, kikka.kuosmanen(at)kolumbus.fi

Jäsenasiat ja talous: 
Helena Salminen, puh. 050 302 1900, hele.salminen(at)gmail.com

Historic Rally Trophy -sarjatyöryhmä:
Juha Ikonen, puh. 050 574 4485, juha.p.ikonen(at)outlook.com 
Reijo Rintala, puh. 040 866 8895, reijo.rintala(at)pp3.inet.fi
Sami Tuominen, puh. 040 588 8028, sami.tuominen(at)saarijarvi.fi


Sähköpostit: 

puheenjohtaja(at)historicrallyclubfinland.fi

sihteeri(at)historicrallyclubfinland.fi

jasenasiat(at)historicrallyclubfinland.fi

trophy(at)historicrallyclubfinland.fi

admin(at)historicrallyclubfinland.fi


Historic Rally Club Finland ry, Copyright (c)2017, All Rights Reserved.
Osumalaskuri: 4001650