Historic Rally Club Finland ry

c/o Reijo Rintala
Hausjärvenkatu 38
05820 Hyvinkää

HALLITUS 2023
Puheenjohtaja:               
Reijo Rintala, puh. 040 866 8895, reijo.rintala(at)pp3.inet.fi                                                   

Hallituksen jäsenet 2023:  
Petri Fromholdt, varapuheenjohtaja, puh. 040 567 0214 petri.fromholdt(at)gmail.com
Reijo Halonen, puh. 0500 623 241, reijo.halonen(at)outlook.com
                       
Matti Jukarainen, puh. 040 826 1938, jukaraisenmasa(at)gmail.com
Heli Korkeila, puh. 0400 807 516, heli.korkeila(at) gmail.com                                                                                                       
Sami Tuominen, puh. 040 588 8028, sami.tuominen(at)saarijarvi.fi 
Jukka Vihtalahti, puh. 040 586 9254, jukka.vihtalahti(at)gmail.com 


Hallituksen varajäsenet 2023:
Janne Levänen, puh. 040 511 3055, janne.levanen1(at)gmail.com 
Hannu Sulonen, puh. 045 675 7502, hannu.sulonen(at)gmail.com

Viestintä ja yhdistyksen sihteeri sekä rallisprint-asiat:
Kikka Kuosmanen, puh. 040 580 4620, kikka.kuosmanen(at)kolumbus.fi

Jäsenasiat ja talous: 
Helena Salminen, puh. 050 302 1900, hele.salminen(at)gmail.com

Historic Rally Trophy -sarjatyöryhmä 2023: 
Matti Jukarainen, puh. 040 826 1938, jukaraisenmasa(at)gmail.com
Reijo Rintala, puh. 040 866 8895, reijo.rintala(at)pp3.inet.fi
Sami Tuominen, puh. 040 588 8028, sami.tuominen(at)saarijarvi.fi



Sähköpostit: 

puheenjohtaja(at)historicrallyclubfinland.fi

sihteeri(at)historicrallyclubfinland.fi

jasenasiat(at)historicrallyclubfinland.fi

trophy(at)historicrallyclubfinland.fi

admin(at)historicrallyclubfinland.fi


Apu & Tuki